אודות

חברת אופק הוקמה על מנת לעזור ולסייע לחולים במצב סיעודי לקבל הכרה במצבם הרפואי מול חברות הביטוח וממילא לקבל את המגיע להם עפ"י תנאי פוליסת הביטוח.

לרוב האנשים יש ביטוח פרטי. כולנו רוצים להבטיח כי בשעה שבה נזדקק לסיוע ולעזרה, יהיה מי שיעזור לנו ויאפשר לנו להמשיך ולחיות חיים נורמטיביים. אך לא תמיד זה פשוט כל כך. לא כולם מודעים לכל הזכויות המגיעות להם מתוקף הפוליסה, ומי שמודע ניצב בפני דרך ארוכה ומייגעת רצופה במכשולים ביורוקרטיים רבים.

חברת אופק מורכבת מצוות מקצועי שמבין ויודע בדיוק במה מדובר. מצוות שצבר ניסיון רב באין ספור מקרים שונים לאורך השנים. הצוות המקצועי יסייע לכם להוכיח לאשורו את מצבכם הרפואי לחברת הביטוח, ולקבל תגמולי ביטוח אשר יסייעו לכם לשפר את רמת החיים, הצוות מורכב ממומחים ומבעלי ניסיון וידע נרחב בתחום. הצוות בקיא בכל נבכי הבירוקרטיה, נהלי העבודה והבנה פרוצדורלית רפואית, כך שהתביעות מוגשות באופן מקצועי ויעיל, ומתוך כך מגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

הטיפול בתיק שלכם ייעשה בדרך המקצועית ביותר, בדגש על מתן שירות אדיב, מסור ומקצועי, בשקיפות מלאה מול הלקוח ושיתופו בכל ההליכים וההחלטות.